Зображення містичного Ікона Святої Церкви молитву картки

Зображення містичного Ікона Святої Церкви від руки диякон Метью Гаррет молитви карткових релігійне рамка продукт Опис містичного церкви велика ікона це зображення, взяті з малювання в руля (книга канони церкви), зображує Христа в руля корабель. На кораблі...

Відомості про продукт

Зображення містичного Ікона Святої Церквивід руки диякон Метью ГарретМолитва карти релігійних кадру


Модель

FMPPF-N15

Розмір

26 * 31.9 (СМ) Можна налаштувати

Матеріал

Пластикові рами а зображення є анти-вода

Функція

Висить на стіні, для дому та офісу прикраса, вчинені подарунки для хрещення релігійної віри.

Кадру

Це може бути налаштований для забезпечення

Ікона

Можна налаштувати

MOQ

500 шт

пакет

PP

Час доставки

близько 30 днів після підтвердження оплати

Країна походження:

Чжецзян, Китай


1.jpg

2.jpg

3.jpg

背面图.jpgОпис продукту

Містичний церкви велика ікона

Цей образ, взяті з малювання в руля (книга канони церкви), зображує Христа в руля корабель. На кораблі, апостолів і Ієрархів церкви, а також Божої Матері. В передній частині корабля сидить Санкт Никодим на Святу гору, який склав в руля. Ця ікона зображує церкви як Ковчег порятунку на чолі з Христом, але заповнені з його священними.

Пам'ятайте, О Господи, твої святу, соборну й апостольську церкву
що ти маєш придбаний твої дорогоцінною кров'ю.
Підтвердити зміцнити його збільшити і, помножте його,
тримати його в спокої і зберегти його непереможний, брами пекла назавжди.
Залікувати розколи церков, погасити ragings язичники,
швидко скасувати і викорінити нарости єресі,
та принести їм зійде нанівець силою твоє Святого Духа.


Про нас:

FengMing релігійні ікони мистецтва companywas створений в 2003 році, виробництво релігійного мистецтва людей з п'яти невеликі майстерні todayand #39; s Продюсерська група з 50 чоловік, 10 років або так, вимоги до продукції, обслуговування клієнтів і багато іншого на сходах.
Якщо ви шукаєте історичного Грецька, католицької, візантійського andamp; Російський християнський іконки Ласкаво просимо на наш інтернет-магазин! головним чином на алюмінію, міді виробництва та розвиток ofreligious ікон, значок поверхневі ефекти є: срібло, золото, старовинне срібло, стародавні золото, стародавні Бронза, Метт, колір, і. д., surfacecan makedouble кольору, триколірний, Multi-кольоровий. Потім об'єднати деревини, сплави, пластмаси, скла та інших матеріалів, зроблені в різних стилях, вишуканий, високої якості, affordablecrafts релігійних ікон на всіх рівнях клієнтам придбати, на theblessing та поділитися дар.
Ми, можливо, мають найбільший вибір релігійних ікон, візантійських ікон, срібло та золото релігійних ікон, церковного приладдя, свічки, хрести, намисто брелок розп'яття;, prayerropes, oilfloat, charcole,
crystalrosaries браслет; pednant; подарунок; iconsandsoon,
Пропонуючи велику різноманітність Православної Церкви постачання продукції у найкращої якості можливих. В нашій колекції ви знайдете: візантійських православних ікон, релігійні ікони, різноманітні християнської Православної подарунки, православні хрести в матеріал різних типів і стилів.
Нашими клієнтами є: США, Австралії, Росії, Болгарії, України, Румунії, на Близькому Сході, Ізраїль і так далі.
Наша місія полягає в тому, щоб гарантувати продукти найвищої якості релігійної за доступними цінами, доставлено, коли ви хочете,-все по всьому світу. Ми гарантуємо нашим клієнтам високу якість - ще доступними
Всі гості на якість наших companyand #39; s продукти, companyand #39; s послуги arefull похвали. Ми постійно навчання і прогресу і зробити всім зусиллям створити більше продуктів для задоволення вимог замовника релігійних ікон і прагнути кожен продукт, кожна послуга можуть бути досконалим. Вітали друзі запити.


Зв'яжіться з нами:

Пуцзян FengMing релігійного мистецтва іконок ВАТ

Адреса: Донг Shang дороги No.216-5, Пуцзян, Цзіньхуа, Чжецзян, Китай.

ТЕЛ: +86-579-85287965

Mobil: +86-15868965565, +86-13906791263

Контактна особа: Аліна продавець

Електронна пошта:fane@fmreligiousicon.com

Alina@fmreligiousicon.com

Skype:Аліна Чень

WhatsApp: +86-15868965565

Wechat: +86-15868965565


Розслідування