Зображення Святої Преображенський грецької Православної Церкви Ісуса Христа кадр мистецтв

Свята Преображення за руку диякон Метью Гаррет грецького orhtodox Церква Ісуса значки кадру оплати та транспорту: більш на Преображення Господнє свято, наша Церква святкує на 6 серпня урочисто шістдесятирічний Преображення Господнього, або метаморфози, Христа на горі Табор, коли наші...

Відомості про продукт

Свята Преображення за руку диякон Метью Гаррет грецького orhtodox Церква Ісуса значки кадру

Модель

FMPPF-N16

Розмір

26 * 31.9 (СМ)

Матеріал

Пластикові рами а зображення є анти-вода

Функція

Висить на стіні, для дому та офісу прикраса, obaptism подарунки, вчинені подарунки для віри.

Кадру

Це може бути налаштований для забезпечення

Ікона

Можна налаштувати

MOQ

500

пакет

PP

Час доставки

близько 30 днів після підтвердження оплати

Країна походження:

Чжецзян, Китай


1.jpg2.jpg

3.jpg

背面图.jpg

Оплата і транспорту:

Докладніше про Преображення Господнього Христа

Свято, наша Церква святкує на 6 серпня пам'ять Преображення Господнього, або метаморфози, Христа на горі Табор, коли наш Господь з'явився у славі Божественної перед три з учнів його. Ви можете читати рахунок свята Преображення Господнього у книзі Луки 9:28-36, orclick тут, щоб прочитати ці verseson нашого сайту.

Відповідно до Нового Заповіту наш Господь узяв три учнів своїх (Святого Петра Святого Яків та Святого Іоанна Богослова), до вершини Mt. Табор, де він змінився на краще, показуючи деякі з його слави (так само, як вони могли б ручка), два святих пророків Ілля та Мойсей у присутності. Санкт Isidoros Pelousiotis пояснив, що вказують зовнішній вигляд два святих пророків під час Преображення Господнього, поряд з наявністю три учні і підтвердити, що Господом нашим Ісусом Христом знаходиться в повний контроль над живих і мертвих.

Важливо, що The Lordand #39; s перед його арешт відбувся Преображення Господнього. Після того, як його учнів був свідком його awesome слави і величезну силу, вони потім поглянув приниженими таким чином, найбільш ганебним і в кінцевому підсумку покласти на хрест. Потім вони могли зрозуміти, що він страждає все через його нескінченна, правдиві і безумовної любові до кожного окремо, і що він хоче всіх нас бути з ним вічно.


Розслідування