FMPIS8-1p

Відомості про продукт

Гарячі продавець російський православний Ісуса Христа фотографії пластикові кулон православні ікони в рамці на продаж

введенняPictures Ісус Христос релігійні ікони християнську творчість. Це ручна робота, релігійні ікони мистецтва виробничий процес є дуже складні процеси, продукти, гарний вигляд, чистий, придатні для відображення в будинку прикраси кімнати або тих, чия Віра може радіти цей значок подарунки.
модельFMPIS8
розмір

9.3*7.5*1.8(CM)

Користувальницькіматеріал

пластикові

функція

Сувенірні подарунки, прикраси, церковного Хрещення подарунки

пакетOPP мішокMOQ200Час доставкиблизько 30 тридцяти днів після підтвердження оплатиКраїни походженняЧжецзян, Китай

Оплата і транспорту:

Наш сервіс:

. У нас є більш релігійні продуктів, таких як: намисто; брелок: розп'яття; молитва мотузки, float нафти, charcole, кристал Четки; браслет; підвіска; подарунок; піктограми і так далі,
. Будь-який продукт ви можете замовляти відповідно до MOQ, ви можете вибрати стиль, який ви хочете релігійних піктограма піктограми змішані.
. Всіх вимог продукт може бути налаштована відповідно до ваших вимог, і ми вітаємо Вас надати зразки нам індивідуально налаштувати для вас.
. Після того, як судно було будь-яких проблем (якість, транспорт, послуги і т. д.), ми будемо в перший раз вам впоратися.
. все питання, який ви можете розповісти мені або електронною поштою мені про: замовити деталі, якість, сертифікат, значок зображення, колір, пластику або Дерев'яний каркас тощоРозслідування