Головна > Про нас

FengMing, релігійні ікони мистецтва компанія була заснована в 2003 році, виробництво релігійного мистецтва людей з п'яти невеликі майстерні сьогоднішньої виробництва команді 50 чоловік, 10 років або так, вимоги до продукції, обслуговування клієнтів і багато іншого на сходах.
Якщо ви шукаєте історичного Грецька, католицької, Візантійський і християнський ікон Ласкаво просимо на наш інтернет-магазин! головним чином на алюмінієві та мідні виробництва та розвитку релігійних ікон, значок поверхневі ефекти є: срібло, золото, старовинне срібло, стародавні золото, стародавні Бронза, Метт, колір, т. д., поверхню можна зробити подвійний кольору, триколірний, Multi-кольоровий. Потім об'єднати деревини, сплави, пластмаси, скла та інші матеріали, зробив в різних стилях, вишуканий, високої якості, доступним ремесел релігійні ікони для всіх рівнів клієнтам придбати, для благословення і поділитися дар.
Ми, можливо, мають найбільший вибір релігійних ікон, візантійських ікон, срібло та золото релігійних ікон, церковного приладдя, свічок, хрести, намисто брелок розп'яття;, молитва мотузки, float нафти, charcole,
Кристал Четки; браслет; pednant; подарунок; піктограми і так далі,
Пропонуючи велику різноманітність Православної Церкви постачання продукції у найкращої якості можливих. В нашій колекції ви знайдете: візантійських православних ікон, релігійні ікони, різноманітні християнської Православної подарунки, православні хрести в матеріал різних типів і стилів.
Нашими клієнтами є: США, Австралії, Росії, Болгарії, України, Румунії, на Близькому Сході, Ізраїль і так далі.
Наша місія полягає в тому, щоб гарантувати продукти найвищої якості релігійної за доступними цінами, доставлено, коли ви хочете,-все по всьому світу. Ми гарантуємо нашим клієнтам високу якість - ще доступними
Всі гості на якість продукції нашої компанії, послуги компанії повні похвали. Ми постійно навчання і прогресу і зробити всім зусиллям створити більше продуктів для задоволення вимог замовника релігійних ікон і прагнути кожен продукт, кожна послуга можуть бути досконалим. Вітали друзі запити.